ÚSVIT

Kdybychom si mohli přečíst tajnou historii našich nepřátel, nalezli bychom v životě každého člověka dost žalu a utrpení, aby to veškerou hostilitu navždy odzbrojilo. (Henry Longfellow)

Statistika

Novinky

Deník Remuse Lupina

10. zápis (Úterý, 7. září 1977)

Středa, 19. prosince 2007
Ne, nevražděte mě! Já za nic nemůžu! :D
Severina Princetonová
Zápis 10
Úterý, 7. září 1977
Dneska se naštěstí nic moc nedělo. Až na to, že Whitmannová někam zmizela - nejsem si jistý, jestli se bát nebo radovat - a Lily po celé vyučování neřekla jediné slovo, vyjma toho, když ji někdo z profesorů vyvolal. Neodpověděla dokonce ani mně, když jsem se jí ptal, co se stalo, že je tak zamlklá.
A po vyučování jsme se zastavili za Jamesem, kam jsem mu donesl úkoly. Nebyl z toho vůbec nadšený, ale já byl nadšený ještě míň, když James vyhrknul "Tak já ti taky něco dám - tumáš!" a vrazil mi do rukou malou ušmudlanou myš.
Dozvěděl jsem se, že mu jí dala Whitmannová jakože na usmířenou. S klukama jsme se ho ptali, jestli ji teď někdy neviděl, protože nebyla na vyučování, ale nechápal. Prý tu byla ještě před snídaní a potom už se neukázala. Neříkal ale, že by se chovala nějak podezřele (to jest zamlkle nebo nějak normálně), takže je dost pravděpodobné, že je pořád někde ve škole.
Ruku do ohně bych za to nedal, ale řekl bych, že něco chystá.
Žádné komentáře
 
Dobýt nestačí; člověk musí vědět, jak svést. (Voltaire)