ÚSVIT

Kdybychom si mohli přečíst tajnou historii našich nepřátel, nalezli bychom v životě každého člověka dost žalu a utrpení, aby to veškerou hostilitu navždy odzbrojilo. (Henry Longfellow)

Statistika

Novinky

Jednorázovky

Poprvé *

Úterý, 25. prosinec 2007
Tohle jsem napsala už dřív a zatím to nikdo, kromě jedné mé kamarádky, nečetl, takže jsem zvědavá na případné komentáře.  Povídka pojednává o tom, jak se Lily a James nakonec dali dohromady. Je to vůbec mé první dílo podobného druhu (přístupnost 18 let a výš), takže mě za případné chyby nebo nepřesnosti nekamenujte... Prosím. :) Snažila jsem se to udržet v reálné rovině schopností, které by ti dva mohli tou dobou mít a netahat do toho přemrštěné výkony z červené knihovny. Takže... snad se vám, kteří to budete číst, bude tohle dílko líbit.
Severina Princetonová
Hrad byl zahalen těžkým závojem tmy a na chodbách se nenacházelo nic, kromě děsivých stínů nejrůznějších tvarů a velikostí. Kamenné zdi jen podporovaly lednový chlad a štiplavý mráz zalézal všem, kteří se vydali napříč hradem na obchůzku, až pod nehty.
Bylo půl jedné v noci a Lilyiny prsty byly zkřehlé zimou. Třela si ruce a dýchala do dlaní, aby se trochu zahřála, ale příliš to nepomáhalo. Potřebovala se nějak zahřát a to rychle! Doufala proto, že až se vrátí na kolej, skryje se ve své posteli pod teplou přikrývkou, ale jakmile tam dorazila, byla nucena na tuto svou představu rezignovat. Její spolubydlící Mae Thorpeová, každým coulem podivínka, třebaže byla velice hezká, hned jak její spolubydlící usnuly, otevřela všechna okna, takže teď bylo v dívčí ložnici pro sedmý ročník stejně mrazivo jako venku. Lily si povzdechla a uznala, že na chodbách už bylo tepleji než v její ložnici. Rozhodla se tedy, že se zahřeje pořádnou horkou koupelí v prefektské koupelně ve čtvrtém patře. Sprcha v koupelně přilehlé její ložnici sice také připadala v úvahu, ale pro její unavené svaly nebyla příliš přijatelnou alternativou. Vzala si z truhly u své postele velkou červenou osušku a vyrazila k prefektské koupelně.
"Olivový olej," řekla tlumeně, když dorazila ke dveřím koupelny, a pořádně se o ně opřela, aby se otevřely. K její značné úlevě bez vrzání. Někdo jim evidentně konečně promazal panty.
Tiše vklouzla dovnitř. Překvapilo ji, že je v koupelně o mnoho tepleji než ve zbytku hradu a hned také zjistila proč. Od dveří viděla na roh bazénu, který tu měl nahrazovat vanu, takže v momentě zjistila, že bazén je plný a tudíž se nebude muset zdržovat jeho zdlouhavým napouštěním. Trochu si oddychla a přešla k lavici, kam začala odkládat své věci. Ještě se pořádně rozhlédla, než si začala rozepínat košili, ale nikoho neviděla, a tak usoudila, že si jen některý z bradavických prefektů chtěl dopřát pořádnou bublinkovou koupel, a když odcházel, zapomněl vodu vypustit.
Své oblečení poskládala na úhlednou hromádku a položila ho na lavičku u zdi. Pak si přejela dlaněmi po pažích - ano, nebyla tu taková zima jako na bradavických chodbách, ale to neznamenalo, že by tu bylo nějak zvlášť teplo. Lily se vydala k bazénu a s potěšením se dívala, jak se z něj zvedají zřetelné obláčky páry mísící se s pomalu mizící pěnou do koupele.
Už na nic nečekala a spustila se do teplé vody. Zašplouchání, normálně sotva postřehnutelné, se v nočním tichu rozlehlo kamennou místností jako nárazy mořských vln o skalistý břeh při přílivu.
Na opačné straně bazénu otevřel oči jeden černovlasý mladík, skrytý ve stínu mohutného sloupu podepírajícího strop, a překvapeně hleděl na vetřelce, který se odvážil rušit ho v jeho půlnočním rozjímání.
James si netroufl ani na jediný pohyb a jen sledoval, jak se Lily postupně noří do teplé vody. Byla úplně nahá a očividně o něm neměla ani ponětí, protože kdyby ano, dozajista by se tu takhle nepředváděla. Měl teď co dělat s tím, aby se neprozradil nepříliš plynulým nádechem, který nemohl nijak zadržet, stejně jako nedokázal zabránit svému přirození, aby se ve vodě postavilo do plné pohotovosti.
Byla nádherná. Měsíční světlo ozařovalo její alabastrovou pokožku a kolem jejích ohnivých vlasů vytvářelo poutavý stříbrný opar. Její dolní polovinu těla už zahalovala koupelová pěna, ale to, co viděl nad hladinou, mu prozatím bohatě stačilo. Její ňadra měla dokonalý tvar, byla plná, kulatá a vystupovaly z nich v pozoru čnící růžové hroty, které ztuhly hned, jak se jich dotkl chladný noční vzduch. James musel vynaložit veškeré úsilí, aby nahlas nezasténal, když si představil, jak ty sladké plody jejího ženství líbá a saje.
Když se Lily usazovala u okraje vany, přepadl ji nepříjemný pocit, že ji někdo pozoruje, a tak se ohlédla. U dveří ani nikde jinde ale nikdo nestál, a tak to pustila z hlavy a začala si vychutnávat vodu, která příjemně prohřívala její zkřehlé svaly.
James ze svého úkrytu hltavě pozoroval uvolněný a spokojený výraz, který se rozlil Lily po tváři, když se konečně pohodlně uvelebila v bazénu. Jeho fantazie pracovala na sto dvacet procent a dýchalo se mu čím dál hůř, zvláště když neustoupil ve své snaze zůstat za každou cenu zticha. Jestli se teď Lily dozví, že je tady, dozajista ho zabije.
Takhle oba strávili několik příštích minut. Lily si vychutnávala teplou vodu hladící její tělo a James byl zaměstnán myšlenkami, z nichž jedna byla naléhavější než druhá. Přemýšlel o tom, jestli by - když už tu není šance opustit bez povšimnutí prefektskou koupelnu - dokázal nějak uvolnit to téměř bolestivé napětí ve slabinách, aniž by způsobil jakýkoli hluk, ale připadalo mu to velice nepravděpodobné, vzhledem k tomu, že už teď měl co dělat, aby nahlas nesténal při pomyšlení, že jediná láska jeho života relaxuje úplně nahá v teplé vodě jen pár metrů od něj.
Odhodlaně stiskl čelisti rozhodnutý vytrvat, dokud Lily neodejde.
Bůh ale ten den nejšpíš nebyl doma, protože dívka začala s něčím, o čem byl James prozatím přesvědčen, že jeho sladká, panovačná a povětšinou přízemní Lily vůbec nedělá.
Lily si k sobě přitáhla jeden ze zbývajících pěnových ostrůvků a začala si bublinky mazlivě roztírat na prsou. Tvářila se přitom tak spokojeně, že měl James na chvíli dojem, že se nebude muset ani hnout a voda v bazénu bude během několika vteřin bohatší o jeho ejakulát.
Ale jak už pochopil před chvílí, Bůh ten den opravdu nebyl doma, protože Lily zcela evidentně zaznamenala jeho sykavý nádech, který se sice snažil co nejvíce ztlumit, ale tentokrát se mu to nepodařilo.
Lily vyplašeně ztuhla a rozhlédla se okolo. "Kdo je tu?" zeptala se nepřirozeně vysokým hlasem a potopila se do vody až po krk, přičemž k sobě přhrnovala co možná nejvíc zbývající pěny.
James se navzdory svému neochabujícímu vzrušení začal cítit provinile, že ji pozoroval. Přestože by se teď nejraději někam zahrabal a nevylezl by odtamtud alespoň týden, nebyl zbabělec. Opustil stinný kout, ve kterém se až dosud skrýval, a přiznal se: "Já."
Lily ztuhla ještě víc, pokud to vůbec bylo možné, a s široce rozevřenýma smaragdovýma očima na Jamese nepokrytě zírala. Ve tmě James jen těžko rozeznával, kam přesně směřuje její pohled, ale podle sklonu hlavy usoudil, že si zřejmě prohlíží jeho odhalený hrudník. Přišlo mu to zvláštní. Čekal, že na něj začne křičet, cákat a ječet, aby se otočil, ale nic takového neudělala. Jen se tam krčila za hradbou pěny a v jejích zelených očích se blyštil zvláštní lesk.
James věděl, že by měl raději mlčet, ale přesto neodolal, aby se kysele nezeptal: "Copak? Nechceš, abych šel pryč? Že by silná a ctnostná Lily Evansová konečně ukázala i svou zvrhlou stránku?"
Lily se zatvářila napřed ublíženě, ale pak tenhle výraz nahradila zuřivá maska. Vypadalo to, jako by úplně zapomněla, že jsou oba nazí a postavila se. Jamesovi se skoro zastavilo srdce, když jeho pohled na okamžik sklouzl z jejího obličeje na její poprsí, ale hodně rychle se vzpamatoval, když se Lily začala projevovat tak, jak u ní byl po léta zvyklý.
"Zvrhlou stránku?" zaječela. "No promiň, ale nejstem to , kdo se potají vplížil do prefektské koupelny, aby mohl špehovat koupající se nahé holky."
"Když dovolíš," odtušil James a opřel se o okraj bazénu, který se nacházel hned za ním, "byl jsem tu první a navíc je už hodně po půlnoci. Jak jsem měl asi tak vědět, že sem takhle pozdě kromě mě přijde ještě někdo další a že to budeš zrovna ty?"
"Nicméně jsi věděl," odsekla Lily a vyzývavě si založila ruce těsně pod svými prsy, takže měl James co dělat, aby to vůbec ustál, "že mám dneska hlídku, a také jsi věděl, že má Mae ve zvyku větrat celou noc i uprostřed ledna. Nebo tobě nikdy nepřišlo divné, proč se vám Savannah na začátku listopadu nastěhovala do ložnice? Mohl jsi tedy předpokládat, že se budu chtít před spaním alespoň trochu zahřát!"
"A ty ses, ještě než jsi sem bez klepání vtrhla jako duch, mohla pořádně rozhlédnout po věšácích. Pak bys mozná zjistila, že tam visí moje oblečení."
"Když dovolíš ty," prskala dál Lily, "tak bradavické hábity jsou po tmě skoro nerozeznatelné. Jak bych mohla vědět, že patří zrovna tobě? Navíc, proč jsi se neozval, když jsi zjistil, že jsem přišla?" Vyzývavě vystrčila bradu a pevně se na Jamese podívala.
"Možná proto, že jsem to zjistil, až když jsi byla ve vodě," utrousil kousavě James.
Vážně nevěděl, proč se tu s ní vlastně hádá, když jediné, co si momentálně přál, bylo vymazat tu krátkou vzdálenost mezi nimi, sevřít ji v objetí a dát jí pořádně najevo, jaké všechny věci by s ní rád dělal.
Lily si ho dál podezíravě měřila. James se snažil soustředit na to, aby dýchal klidně a nedal na sobě nic znát. Bylo to ale neuvěřitelně těžké. Zvlášť ve chvíli, kdy si to Lily namířila vodou přímo k němu. Naprázdno polkl a ze všech sil soustředil svou energii na to, aby se jí díval do očí. To byla jediná možnost, jak se udržet na uzdě, protože Lilyina nahota byla tou nejnádhernější věcí, jakou kdy v životě spatřil.
Merline! Co by teď dal za to, aby věděl, co se Lily honí hlavou!
Lily došla až k němu a zastavila se. Při každém nádechu teď cítil její jemnou vůni a jeho erekce vzrostla do takových rozměrů, o nichž sám nevěděl, že je to vůbec možné. Zvláště pak, když Lily zvedla ruku a zlehka se jedním prstem dotkla jeho prsou, na nichž vykreslila jakýsi ornament. Znovu se sykavě nadechl a sledoval, co se bude dít.
"Vážně?" protáhla Lily nevinným hláskem a vrhla na něj zelený pohled zpod hustých řas.
To už bylo i na Jamese moc. Nevěděl, co Lily svým jednáním sleduje, ale přijal její očividnou výzvu. Udělal jeden krátký krok, čímž úplně odstranil mezeru mezi jejich těly, sklonil se a políbil Lily na rty. Ta sebou trhla, když se jí o podbřišek otřelo Jamesovo ztvrdlé mužství, ale pak obtočila ruce kolem jeho krku a polibek mu vrátila.
Jamesovi se zatočila hlava. Takovou reakci nečekal - vlastně nevěděl, co se stane, když to udělá, ale tohle rozhodně nečekal. Cítil, jak se její ňadra otírají o jeho hruď a její boky se tisknou k jeho erekci, čímž způsobovala, že nad sebou James začínal ztrácet kontrolu.
Z posledních sil se od ní odtáhl a přiškrceně zaskřehotal: "Lily... víš vůbec, co děláš?"
Lily se ve vodě postavila na špičky, aby trochu vyrovnala rozdíl v jejich výšce a zašeptala mu do ucha. "A víš ty, co děláš?" Potom se svými rty přesunula na jeho tvář a přes ní až zpátky k jeho ústům. Měkce skousla jeho spodní ret a vychutnávala si zvuk stenu, který se mu vydral z hrdla.
"Lily -"
"Ššš... Nemluv," zašeptala a přejela mu prstem po rtech.
Využil její přání a znovu se k ní sehnul, aby ji mohl líbat. Jeho ruce začaly nemilosrdně bloudit po jejím těle. Jedna se zastavila u jejího pasu, zatímco druhá pokračovala až k prsům. Mezitím, co si vychutnával sladkou chuť jejích rtů, začal hladit její levý prs, který pak sevřel v dlani a potěžkal ho. Lily se nebránila, naopak - prohnula se jako luk a vystavila mu své tělo, aby ho miloval. James byl víc než ochoten jí toto přání splnit. Sevřel v prstech její vystouplou bradavku a jemně ji promnul. Lily zasténala a přitiskla se k němu ještě víc.
James se zarazil a zhluboka dýchal. Tohle bylo víc, než v co se kdy odvážil doufat a rozhodně to nechtěl pokazit svou předčasnou ejakulací, k níž se čím dál víc schylovalo.
"Co se děje?" zeptala se zmateně Lily a trochu povolila své objetí. James se jí vyvlíkl a zacouval až ke stěně bazénu, čímž mezi ním a Lily vytvořil půlmetrovou vzdálenost, která, jak si uvědomil, rozhodně nestačila.
"Já -" Opravdu nevěděl, co by jí měl říct, aby to neznělo hloupě, nebo aby se jí nějak nedotkl nebo ji, nedej bože, rovnou neurazil.
"Jamesi, co se děje?" opakovala svou otázku Lily, tentokrát starostlivě.
James se pokusil o úsměv, ale ta parodie k němu měla hodně daleko. "Nic. Nic se neděje."
"Nejsem slepá, Jamesi," řekla Lily a trochu se zamračila. "Rozhodně se něco stalo. A já chci vědět co. Jamesi..."
"To nic, Lily, vážně. Já -" Snažil se to ještě nějak zachránit, ale bylo mu jasné, že se mu to už nepodaří.
Lily si ho znovu přeměřila, ale pak pokrčila rameny a svůdně se usmála. "Tak když se nic neděje, proč jsi přestal?" Udělala krok dopředu, čímž mezi nimi opět vymazala tu krátkou vzdálenost. Měl pocit, že to dělá naschvál, čistě proto, aby ho pokořila, když se k němu přitiskla svými boky a zakroužila v jeho klíně pánví.
Teď už to opravdu nešlo zastavit, a to vůbec nijak.
Stačil ještě zahlédnout její spokojený samolibý úsměv, než zavřel oči a naposledy se pokusil získat nad svým tělem kontrolu v předem prohrané bitvě, než se otřásl a ejakuloval přímo do vody mezi jejich těly. Zhluboka nepravidelně dýchal a cítil, jak mu tváře zalévá nejen horkost, ale ještě něco...
Polibky.
Překvapeně otevřel oči a pohlédl na Lily. Vypadala spokojeně. Tohle nečekal. Předpokládal, že bude naštvaná kvůli jeho neschopnosti a že už s ním nebude chtít nic mít. Ale podle toho, s jakou vášní prozkoumávala jazykem jeho ucho, usoudil, že se zřejmě mýlil.
"Lily -"
Víc říct nestihl, protože Lily přesunula pozornost z jeho ušního lalůčku na rty a začala se s nimi mazlit, jako by to bylo všechno, po čem zrovna toužila.
Vzal opatrně její hlavu do dlaní a polibek jí oplatil. "Děkuju," zašeptal do jejích rtů těsně předtím, než je obkroužil jazykem. Teď si byl naprosto jistý tím, že tuhle dívku mu seslalo samo nebe a nikdy, nikdy ji od sebe nenechá odejít.
Lily při doteku jeho jazyka na svých rtech zasténala a chopila se znovu iniciativy. Pootevřela ústa a začala do nich Jamesův jazyk pozvolna vtahovat, čímž napodovovali rytmus skotečného milování. Lily položila ruce na jeho ramena a nechala se od něj hladit po zádech. Pak ji James sevřel na bocích, otočil se s ní a vysadil ji na římsu na okraji bazénu, která měla zajistit, aby voda nevytekla ven.
Takhle k ní měl lepší přístup.
Přesunul svou pozornost z Lilyiných rtů na její krk a jal se objevovat citlivá místa na její pokožce. Přitom se snažil ignorovat fakt, že Lily svým pokusem obejmout jeho pas koleny způsobila, že už zase začínal tvrdnout. To přece nebylo možné! Ne takhle rychle!
První místo obzvláště citlivé na dotek objevil těsně nad její klíční kostí, a tak se tam chvíli zdržel, než pokračoval dál směrem k jejím prsům. Snažil se nepůsobit příliš dychtivě, ale nemohl se nabažit skutečnosti, že je to skutečně tak. Líbal Lily na prsou. Zatímco se ústy věnoval jednomu, rukou masíroval a hnětl druhé. Lily se to očividně líbilo, protože z jejích rtů unikal jeden sten za druhým. Zajela mu prsty do vlasů a James se neubránil úsměvu, když se mu jich pár pokusila vytrhnout. Zjevně si nebyla jistá, jestli ho chce odstrčit, nebo se k němu ještě víc přitisknout.
Pokusil se jí to rozhodnutí trochu usnadnit a přisál se na bradavku jejího pravého ňadra. Sál ji a lízal tak dlouho, dokud neztvrdla a nevystoupila dopředu. Měkce ji skousl zuby a zatahal. Tentokrát se Lily neomezila pouze na sténání. Její výkřik se rozlehl kamennou místností a jeho ozvěna povzbuzovala Jamese k další aktivitě.
Přesunul pozornost svých úst k druhé bradavce a vyměnil působiště své pravé ruky. Nejdřív ji pohladil pod kolenem, ale pak stoupal výš po jejím stehně, které bylo na dotek tak příjemně hebké, že se James malém neudržel a místo Lilyiných prsou začal líbat její nohy. Počítal ale s tím, že by mu to jen tak nedovolila, vzhledem k tomu, jak pevně svírala v pěstech jeho vlasy na zátylku. Proto jen s úsměvem pokračoval rukou v její cestě k Lilyinu rozkroku.
Ještě se na chvilku nejistě zarazil, než prsty rozhrnul kučeravé chloupky mezi Lilyinýma nohama, ale pak už nahmatal malý hrášek v záhybech jejího ženství a Lilyina reakce překypující rozkoší mu jen potvrdila, že to evidentně dělá správně. Musel se ale vrátit svými ústy k jejím rtům, aby trochu ztlumil její výkřiky. Nechtěl, aby jimi přivolala nežádoucí publikum. Ale Lily to bylo očividně jedno. Prohnula se v bocích a snažila se co nejvíc zintenzivnit ten pocit, který jí poskytovala jeho ruka.
"Jamesi!" vyhrkla, když do ní zasunul jeden ze svých prstů.
James nedokázal potlačit slastný sten. Byla tak krásně vlhká a horká! Přesto ho znejistěla úzkost jejího vchodu. Panenská blána! Proboha! Byla tak úzká, že do ní sotva protáhl jeden prst. Nedokázal si vůbec představit, jak by...
"Lily...?" oslovil ji opatrně.
Lily na něj hleděla zastřeným pohledem a v obličeji měla nerozhodný výraz. Stihl ještě zaregistrovat jak se kousla do rtu, když se její vchod přimkl k jeho prstu daleko těsněji než předtím.
Nakonec z ní prst opatrně vytáhl, aby jí neublížil, a vrátil se k líbání jejích sladkých úst. Nevěděl přesně s jakými pocity, jestli chtěl utěšit ji nebo sám sebe. Každopádně se mu v mysli usadila neodbytná myšlenka, že Lilyino poprvé nebude vůbec jednoduchá záležitost a jeho hruď mu začal svírat ještě neodbytnější pocit, že na to možná nebude stačit. Trochu zalitoval, že neposlouchal Siriuse a jeho nevybíravé rady ohledně toho, že by se měl hledět nasbírat trochu víc zkušeností.
Ale to teď nebylo podstatné. Podstatná byla Lily a její žádostivé rty žadonící o další polibky. A tamto ostatní... spolu to nějak zvládnou! Určitě, přesvědčoval se James v duchu, zatímco hladil rukama její prsa a jazykem plenil Lilyina ústa. Cítil, jak se pod jeho doteky chvěje.
Možná má strach, napadlo Jamese, a už se chtěl odtáhnout, když si ho k sobě Lily přitáhla a uvěznila ho ve svém objetí. Ruce obtočila okolo jeho krku a nohy mu zahákla v pase tak, že kdyby chtěl odejít, nejspíš by se jen pořádně přidržela a nechala se odnést. Což, jak si James uvědomil, nebyl zase tak špatný nápad.
Uchopil ji pevně za boky, jednu svou ruku vsunul pod její zakulacený zadeček a zvedl ji z řísmy, na které dosud seděla. Lily překvapeně vyjekla a ohlédla se, když se s ní James začal brodit vodou ke schůdkům na druhé straně bazénku. Musel být obzvlášť opatrný, protože kameny klouzaly a on navíc nesl opravdu vzácný a křehký náklad. Jakmile stáli na suché zemi, James ji postavil na zem a zašeptal: "Chvilku počkej."
Přešel k lavici, na kterou Lily poskládala svoje oblečení a vzal si hůlku, kterou tam předtím odložil. Popadl svůj hábit, hodil ho na zem a přeměnil ho na jakousi atrapu matrace. Omluvně se podíval na Lily. "No, Ritz to sice není, ale -"
Ale to už Lily stála u něj a nenechala ho domluvit, když přitiskla své rty na jeho ústa. A zcela očividně měla mnohem víc odvahy než on sám, jak si znechuceně uvědomil, když se od něj Lily odtrhla a naprosto nestydatě se položila na matraci pod ním. Svůj nedostatek se pokusil zamaskovat chlípným pohledem, kterým sjel celé její tělo. Byla opravdu nádherná. Její rudé vlasy se jí rozprostřely okolo oválného obličeje a na alabastrové pleti se dosud leskly kapičky vody mísící se s potem. Zahanbeně si uvědomil, že i on sám se někdy v průběhu této poněkud nečekané akce zpotil.
"Na co čekáš?" vybídla ho Lily taktéž chlípně. Zřejmě nechtěla zůstat pozadu.
James se musel usmát, když se k ní skláněl dolů. "Na to, až mě hezky poprosíš."
Lilyiny oči sklouzly z Jamesova obličeje k jeho rozkroku, kde mohla i přes závoj tmy spatřit mohutnou erekci. Pak se vrátila zpět k jeho oříškovým očím a zašeptala. "Prosím..."
"Co bych pro tebe neudělal..." James se položil na matraci vedle ní a natáhl se, aby měl lepší přístup k jejím rtům, které pozvolna obkroužil jazykem, než vnikl dovnitř. Ucítil, jak Lilyiny ruce objaly jeho hrudník a neohrabaně se snaží stáhnout ho na sebe. Nechal se.
Musel se zhluboka nadechnout, když se jeho penis přitiskl k Lilyinu rozpálenému stehnu, aby v ten okamžik nevyvrcholil, a začal opět soustředit svou pozornost na Lily. Hladl ji všude, kam dosáhl, jen místu, kde se setkávala její stehna, se prozatím vyhýbal, i když cítil, jak se čupřina ohnivých chloupků v Lilyině rozkroku tiskne k jeho noze.
"Jamesi..." zasténala, když ji opět začal líbat na prsa. "Prosím!"
James si nebyl úplně jistý tím, co by měl dál dělat, ale Lily mu s tím značně pomohla, když roztáhla své nohy tak, aby se mezi ně bez problémů vešel.
James zaváhal. "Lily, jsi si jistá, že -"
"Jamesi!" Lilyiny oči byly zkalené vášní a prosebně na něj bleděly zpod ztěžklých víček.
James se trochu posunul, takže teď ležel mezi jejími stehny. Už se na něj nedívala. Dívala se dolů, mezi jejich těla, a zase si kousala ret. Byla nervózní.
James se k ní přiblížil a políbil ji na rty. Vděčně ten polibek přijala. Zajel jí do úst jazykem, jako by ji chtěl přepravit na to, co přijde, a ucítil, jak na něj reaguje. Náruživě vtahovala jeho jazyk do svých úst a prsty opět zabloudila do jeho vlasů. James sjel jednou rukou do jejího klína. Chtěl ji ještě připravit, než...
Lily opustila jeho rty a pohlédla mu do očí. Jasně v nich viděl prosbu, aby to už neodkládal. Pod prsty cítil, že je stále vlhká, takže se trochu nadzvedl a navedl svůj penis na správné místo. Potom ji políbil a trochu zatlačil. Ucítil na žaludu tlak její panenské blány, jak mu brání v průniku. Lily opustila svými rty jeho ústa právě v okamžiku, kdy ucítil, jak se její blána trhá. Další, co kromě neuvěřitelně příjemného pocitu pramenícího z toho, že je alespoň zčásti v ní, cítil, byly Lilyiny zuby, které se mu bolestivě zakously do ramene. Věděl, že ji to musí bolet, a tak se ze všech sil držel, aby do ní nepronikl úplně. Zároveň měl však pocit, že nějaké další pronikání nebude vůbec potřeba. Už tak se dostal skoro za hranice, za kterými čekala už jen extáze a orgasmus.
Lilyiny zuby stisknuté na jeho rameni mu ale neustále připomínaly, že tady už nejde jen o něj. Měl by se snažit uspokojit ji a teprve pak sebe!
Nevěděl, jak přesně dlouho trvalo, než se Lily začala uvolňovat, ale připadalo mu to jako věčnost. Teprve pak se odvážil znovu pohnout a proniknout do ní zas o kousek dál. Musel k sobě pevně stisknout víčka a pekelně se soustředit, aby neejakuloval. Tne! přikázal si v duchu. Pomalu, kousíček po kousku do ní pronikal, až zůstal jen nehybně ležet a čekal, až ho Lily konečně úplně přijme. Zhluboka přitom přerývaně dýchal a pokoušel se potlačit všechny ty slastné pocity, které ho zaplavily ve chvíli, kdy stěny jejího horkého vlhkého lůna obklopily celý jeho penis.
"Lily?"
Neodpověděla. Jen pod ním ležela a dýchala stejně těžce jako on.
Malinko se nadzvedl a znovu přirazil.
Lily zhluboka vydechla a zasténala. Nezdálo se ale, že by ji to ještě bolelo, proto pokračoval. S každým dalším přírazem bylo pro Jamese těžší a těžší udržet se zkrátka. A když ucítil, že se stěny Lilyina ženství začínají kolem jeho tvrdého mužství pomalu stahovat, musel se zarazit. Jestli udělá ještě jeden pohyb, vyvrcholí a Lily z toho nebude mít vůbec nic! Naneštěstí Lily převzala jeho iniciativu dodstatečně směle a James už tomu nedokázal zabránit. Jako proud žhavé lávy z něj vystříklo semeno přímo do Lilyina lůna. Najednou si připadal jako vymačkaný citron. Nedokázal zadržet svou váhu na pažích, a tak, aby Lily příliš nezatěžoval, se z ní odkulil. Nehodlal ale ustoupit ve svém předsevzetí, že Lily dnes prožije alespoň jeden orgasmus, a tak začal dokončovat započatou práci rukou, protože na víc už neměl sílu.
Trvalo to jen několik vteřin a Lily se vedle něj začala svíjet jako v horečkách. Sténala a vykřikovala jeho jméno, než konečně zůstala klidně ležet na matraci.
"Děkuju," zamumlala potichu, že to sotva postřehl.
"Nemáš vůbec za co..." odpověděl. Byl rád, že dostal ten nápad s matrací, protože jeho oči se nebezpečně klížily a vážně neměl chuť nocovat na zemi.
"Ale mám..." Zdálo se, že ani Lily proti spánku nemá žádné námitky. Přesto si neodpustila: "Ale Jamesi...?"
"Ano?"
"Ještě si to někdy zopakujeme, viď?"
James jenom něco zamumlal a přitáhl si Lily blíž k sobě. Ano, určitě si to zopakují. Ale ne teď. Pro dnešek už toho stihli víc než dost.
Poslední komentáře
23.06.2012 00:03:42: odbory clenove nejoblíbenější slevový program objevíte na www.akcez.cz
18.06.2012 06:25:24: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni srovnání penzijních fondů
17.06.2012 23:22:12: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni česká spořitelna penzijní připojištění...
16.06.2012 06:10:48: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní fond
 
Dobýt nestačí; člověk musí vědět, jak svést. (Voltaire)